Kozlovice

Užijte si pobyt v Kozlovicích.

Právě tady to vše začalo. Přijďte nasát pozitivní energii, která z tohoto střediska jen srší. Od roku 2013 zde proběhlo tisíce úspěšných terapií. Útulné dřevěné apartmány s plným sociálním vybavením se sprchou, aktivním větráním, topením a postelí vám během celého pobytu poskytnou naprosté pohodlí. Zde máte prostor na prozkoumání tmy, která podporuje intenzivnější a lucidní stavy vědomí. Tato zvýšená aktivita umožňuje přístup k podvědomým myšlenkám, emocím a dávno zapomenutým vzpomínkám, rozvíjí tvořivost a hluboké uvědomění. Odbourejte pobytem v Kozlovicích špatné návyky, osobní vyhoření, traumata a další neduhy stojící mezi vámi a spokojeným životem. S celým procesem vám pomůže náš tým profesionálních průvodců tmou.

Prohlédněte si album

Apartmány v Kozlovicích

Apartmán u potoka

Užijte si relaxaci v našem útulném dřevěném apartmánu u potoka, kde budete moci poslouchat klidný šum tekoucí vody během vaší terapie. Apartmán je plně vybaven sociálním zařízením, sprchou, okny (možnost odtemnit) a pohodlnou postelí pro dokonalý odpočinek. K dispozici jsou také hudební nástroje, včetně tibetské mísy, dešťové hole a didgeridoo, abyste mohli prohloubit svou relaxaci.

Apartmán u lesa

V apartmánu u lesa můžete zažít klid a spojení s přírodou. Tento útulný dřevěný apartmán je vybaven veškerým sociálním zařízením, abyste se cítili jako doma. Pobyt zde je provázen melodií lesa a šumem potůčku, který proudí nedaleko. Pro vaše pohodlí je zde k dispozici jógamatka, která vám pomůže relaxovat a nabrat nové síly při cvičení.

Studio

Naše studio je zárukou naprostého klidu a soustředění. S vybavením, jako je balanční podložka, činky, jógamatka a maracas, vám poskytneme prostředí pro cvičení a relaxaci v tichosti bez rušivých elementů.

Proč Kozlovice

Klíčové vlastnosti

Proč terapie tmou

Klíčové vlastnosti

Udělejte první krok k dosažení životních cílů.

Můžeme vám pomoci přizpůsobit pobyt dle vašich požadavků. 

cs_CZCzech
Přejít nahoru