Blog & novinky

Zážitky ze tmy - Táňa

Terapie tmou – cesta k sobě

Myšlenka na týdenní pobyt ve mně zrála cca 2 roky. Pravé odhodlání přišlo až po posledním otevírání „Srdíčka“, kdy jsem nahlédla i na jeden ze svých minulých životů. Otevřela se veliká bolest a veliké pochopení, ten pocit nemohoucnosti jsem již znala, vlastně přišlo vysvětlení, že se s tímto peru už asi spoustu let, ale v tomto mohu vyčistit. Únor.

tana2

Akutně jsem potřebovala být sama, zpracovat vše, co přišlo, přijmout, pochopit, odpustit. Srovnat si co chci, doma rozpadající se vztah… Co jiného, než tma a samota?­­ Geniální nápad. Nastal čas. Šla jsem tam i s určitým očekáváním. Jako dítě jsem viděla různé bytosti a vždy se jich strašně bála, v dospělosti jsem jejich návštěvy také nedávala, třeba přijdou zase a strach překonám, no uvidíme, nechám tomu volný průběh. Našla jsem si stránky Marušky a Vaška, byla jasná volba. Ještě jsem si domluvila, že denní konzultace nebudu potřebovat.

 

Hned první den přišla velká krize, strach, slzy, pocit, že musím utéci, co tady taky budu dělat takovou dobu? To Tana3nedám …. Byla jsem ta nejšťastnější blecha pod sluncem, když moji milovaní průvodci dorazili a povídali si se mnou a povídali a povídali… Další den jsem pustila díky M a V strach a otevřela se. Začaly se dít věci. Z mlhy vystoupali zvířata, andělé, vše naprosto reálné, ale taky strach, co s tím? Průvodci tady hráli velmi důležitou roli, vlastně díky nim jsem pochopila, že je to dar, že mě všechny ty bytosti poctily návštěvou a že jich bylo. Každý den byl naprosto jiný. Jiné bytosti, jiné poznání. Do toho několikrát denně cvičení jógy.

Zažila jsem fyzický kontakt se zvířaty díky astrálnímu tělu. Cítit jejich srst, peří, teplé tělo, výměna energie, nádhera - silný to zážitek. Dodnes ve mně ten pocit proudění a splynutí energií s vlkem vyvolává teplo u srdíčka. Otevření třetího oka a vůbec mnoho neuvěřitelných chvil. No a také přišla bytost. Nejspíš seděla u mých nohou už delší dobu a čekala, až se ráno probudím. Po otevření očí přišel šok. Paní si seděla v křesle, ťukala netrpělivě prsty a dívala se někam kamsi. Ufff.  NO opět jsem to nedala, strach zvítězil. Prosila jsem, ať odejde, že fakt nejsem připravená a po chvilce to vzdala a zmizela. Bylo mi to pak líto, určitě pro mě měla důležité informace. No nic, snad příště J.  

tana1Zážitků bylo nespočet, spousta osobních, ty si nechám pro sebe. Nakreslila jsem obrázky, napsala dopisy dětem a partnerovi … Ve tmě neuvěřitelné… Každý den mne posunul někam dál sama k sobě. Poslední den byla taková rekapitulace. A teprve pak mi vše zapadlo a došlo. Vše, co se dělo mělo svůj smysl. Ukončila jsem v sobě nefunkční vztah, našla vnitřní dítě a pochopila, co to znamená sebeláska a sebeúcta. Ne fiktivní naučená a načtená, ale opravdová. Ta nepotřebuje nic, ta prostě je, stačí se ztišit a otevřít.

Mé obrovské díky patří Marušce a Vaškovi. Naprosto úžasní průvodci tmou. Mohla jsem se s nimi bavit o čemkoli, nebyla jsem pro ně mimozemšťan a naopak. Spoustu věcí mi pomohli pochopit a otevřít. A taky ta moje hláška, „denní konzultace není potřeba“ a nakonec byly denně a fakt to bylo úžasné a potřebné J.

A život jde dál. Ustoupila mužská energie a zase jsem princezna. A vztah? Pochopila jsem jednání partnera a opravdu začali znova s úctou. Vlastně se čistil zároveň se mnou, byli jsme propojeni a ač se to zdá neuvěřitelné, zafungovalo to. Zpět je láska a za pár dnů budeme po 7 letém vztahu manželé a strašně se těším. Oba jsme pochopili, že patříme k sobě. Základ jakéhokoli vztahu je sebeláska, pak můžeme rozdávat dál …. Ještě jednou díky za vše ….

Táňa

(Obrázky v článku jsou autetnícké a kreslila je Táňa ve tmě.)