Blog & novinky

Okrádají Vás o to nejvzácnější

Tento článek je psán pro ty, kteří vědí… Vědí, že naše myšlenky tvoří náš svět a nemají o tom nejmenší pochybnosti, nevěří na náhody a přijímají plnou odpovědnost za svůj život. Takže věříte-li na osud či náhody, nečtěte dál…


Ale jste-li si plně vědomi obrovské síly svých myšlenek, ráda bych k vám promluvila o tom co se nyní ve světě děje a připomněla, že vaše pomoc světu je zásadní a potřebná. 

OMEnergie naší mysli je to nejvzácnější co máme, je to dar, který jsme dostali od Boha a díky němu máme možnost tvořit náš svět.  Tudíž „Energie plyne, kam jí zájem kyne.“  Svět byl dlouhá tisíciletí na sestupu, energie klesala a člověk upadal do hmoty, ale uzavřená skupina lidí si však zachovala sílu, kterou pečlivě ukryla před ostatními, nazvěme to dobou okultizmu… Avšak pravdy, které byli před námi ukrývané, jsou naší součástí, a jak se naše DNA otevírá a vrací do své plné funkčnosti, tyto pravdy začínáme chápat. Doba okultizmu nyní skončila a matka země nás probouzí, něžně a opatrně tak jako maminka probouzí svoje děťátko, když je čas.  Temná strana toto věděla a ví, proto vytvořila systém, ve kterém odvádí člověka od toho co je pro ni nebezpečné a to od tvorby myšlenek. Jsme denně zaměstnání spoustou věcí. Osmi hodinová pracovní doba, která není potřebná, televize v každé domácnosti, reklamy všude kolem, energie vaši mysli je neustále kradena. A to proto, abyste svoje myšlenky nevěnovali světlu a vědomé tvorbě reality, ale i nadále, nimi krmili sytém. A je úplně jedno, jestli třeba s konkrétním problémem souhlasíte nebo nikoliv, věnujete-li mu energii své mysli, tak je silnější a větší.

Naše mysl je otrávená a naše společnost také. Je téměř pravidlem že musíme mít na situaci ve světě názor, když ho nemáme, jsme hloupí nebo naivní atd.  A tak se zamýšlíme nad problémy a krmíme je pěkně do špekata…  A tak si s námi temná strana hraje, ví, že už prohráli, ale chtějí po sobě zanechat co největší spoušť, my to však nemusíme dovolit. 

Je známo, že lidé, kteří pravidelně meditují, vyzařují mnohem silnější energii než jedinci “spící“, takže je samozřejmostí že temnota se snaží co nejvíce právě tyto lidi využívat. Právě Vás, kteří čtete tyto řádky, se snaží stáhnout do své nesmyslné mašinérie. Všichni vůdcové velmocí mají stejného šéfa, a hra, kterou vytváří je určena právě k sprosté krádeži energie Vaši vzácné meditacemi posílené mysli. Nenechte se zmást a nevstupujte do světa ezofašizmu, je to léčka. A věřím, že právě vy máte dost síly k tomu, abyste jí prohlédli a posilovali světlo. V těchto dnech je nesmírně důležité ve svých myslích udržovat obraz krásné budoucnosti. Nevěřte špatným prorokům, jsou vyslanci temných sil a mnohdy o tom nemají ani tušení. Temnota se odjakživa snažila převlékat za Boha, dnes už ale není její čas…

Zůstaňte ve svém středu, v lásce. Starejte se pouze o to, aby bylo štěstí a láska u vás doma, to stačí. Matka země nás brzy všechny probudí a šťastný svět se přeci skládá ze šťastných domovů.