Blog & News

Terapie tmou je dnes hojně využívaná a velmi žádaná. Možná právě proto, že ve tmě se setkáte opravdu sami se sebou a není vám zde podsouvaná žádná filosofie. To co se ve tmě odehraje je hluboké, spirituální a hlavně Vaše. Máte možnost se setkat s takovou pravdou, jakou žijete.

Vracel jsem se ze svatby nejlepšího přítele, který se oženil až na druhý konec země. Začínalo se smrákat. Auto jen pomalu klouzalo po ledovce a mně se už chtělo do postele. Cesta skoro neubíhala a doma čekala manželka s  naším, teprve půlročním, synkem. Zastavil jsem na benzínce, dal si kafe, a protáhnul se.

Vzpomínám jaké to je být sama. Tak sama že vás bolí duše, hledá k sobě někoho, kdo jí moc chybí, i když ho ještě na vědomé úrovni ani nezná. Tento článek píšu pro všechny, kdo hledají spřízněnou duši. Vznikl na základě jak mé vlastní zkušenosti, tak se svými klienty.

1.

Bylo pod mrakem a schylovalo se k dešti. Procházel jsem po pavlači staršího domu. Tohle místo jako by nepřímo vypravovalo svůj tajemný příběh, každá plaňka zábradlí měla svoji zvláštní vůni.